Os 17606/7 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kadaň předměstí | 13.33 | 2 | |||
Kadaň-Prunéřov | 13.23 | 3 | |||
Jirkov | 13.00 | ||||
Odb Chomutov město | 13.06 | 13.07 | |||
Chomutov | 13.10 | 13.12 | 4 | ||
Málkov | 13.17 | 13.17 | |||
Kadaň-Prunéřov | 13.23 | 13.24 | 3 | ||
Kadaň | 13.30 | 13.31 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci