Os 17542 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 7.19 | 3 | |||
Klatovy | 6.22 | 2 | |||
Bezděkov u Klatov | 6.25 | 6.25 | |||
Janovice nad Úhlavou | 6.29 | 6.31 | 2 | ||
Dubová Lhota | 6.35 | 6.35 | |||
Úborsko | 6.37 | 6.37 | |||
Pocinovice | 6.42 | 6.43 | 2 | ||
Loučim | 6.47 | 6.47 | |||
Dobříkov na Šumavě | 6.50 | 6.51 | 2 | ||
Chodská Lhota | 6.53 | 6.53 | |||
Kdyně | 6.59 | 7.00 | 2 | ||
Starec | 7.03 | 7.03 | |||
Kout na Šumavě | 7.05 | 7.06 | 2 | ||
Spáňov | 7.11 | 7.11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci