Os 17403 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staňkov | 7.35 | 1 | |||
Poběžovice | 6.57 | 4 | |||
Zámělíč | 6.59 | 7.00 | |||
Ohnišťovice | 7.02 | 7.02 | |||
Meclov | 7.05 | 7.06 | 2 | ||
Mašovice | 7.09 | 7.10 | |||
Horšovský Týn | 7.15 | 7.17 | 3 | ||
Semošice | 7.22 | 7.22 | |||
Semošice-Peřina | 7.25 | 7.25 | |||
Křenovy | 7.29 | 7.29 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci