Sp 1736 | |
Řazení vlaku: 754 + Bdmtee275 + 3xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 21.03 | III | |||
Bylnice | 18.07 | 3 | |||
Popov | 18.12 | 18.12 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 18.17 | 18.18 | 3 | ||
Divnice | 18.20 | 18.20 | |||
Slavičín | 18.24 | 18.25 | 3 | ||
Hostětín | 18.30 | 18.31 | |||
Pitín zastávka | 18.37 | 18.38 | |||
Bojkovice město | 18.41 | 18.42 | |||
Bojkovice | 18.44 | 18.45 | 2/3 | ||
Záhorovice | 18.47 | 18.48 | |||
Nezdenice | 18.51 | 18.51 | 3 | ||
Šumice | 18.54 | 18.54 | |||
Újezdec u Luhačovic | 18.58 | 18.59 | 4 | ||
Uherský Brod | 19.03 | 19.06 | 3 | ||
Havřice | 19.09 | 19.09 | |||
Hradčovice | 19.13 | 19.14 | 2 | ||
Popovice u Uherského Hradiště | 19.18 | 19.18 | |||
Vésky | 19.21 | 19.21 | |||
Kunovice | 19.24 | 19.26 | 3 | ||
Kunovice zastávka | 19.28 | 19.29 | |||
Ostrožská Nová Ves | 19.33 | 19.33 | 3 | ||
Uherský Ostroh | 19.37 | 19.38 | 2 | ||
Veselí nad Moravou | 19.43 | 19.45 | 2 | ||
Kyjov | 20.06 | 20.07 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci