Sp 1721 | |
Řazení vlaku: 842 + Bmx765 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 9.27 | 1/2 | |||
Brno hlavní nádraží | 7.35 | III | |||
Slavkov u Brna | 8.00 | 8.01 | 2 | ||
Bučovice | 8.10 | 8.11 | 4 | ||
Nesovice | 8.17 | 8.17 | 3 | ||
Kyjov | 8.36 | 8.37 | 5 | ||
Bzenec | 8.50 | 8.51 | 5 | ||
Veselí nad Moravou | 9.00 | 9.02 | 2 | ||
Uherský Ostroh | 9.06 | 9.06 | 2 | ||
Ostrožská Nová Ves | 9.10 | 9.11 | 3 | ||
Kunovice zastávka | 9.15 | 9.15 | |||
Uherské Hradiště | 9.19 | 9.20 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci