Sp 1661 | |
Řazení vlaku: 754 + Bmto292 + BDs450 + Bmto292 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 7.37 | V | |||
Jihlava | 5.31 | 2 | |||
Luka nad Jihlavou | 5.43 | 5.46 | 2 | ||
Bransouze | 5.55 | 5.55 | 3 | ||
Okříšky | 6.03 | 6.04 | 1/2 | ||
Třebíč-Borovina | 6.14 | 6.15 | |||
Třebíč | 6.18 | 6.20 | 2 | ||
Studenec | 6.35 | 6.35 | 1 | ||
Náměšť nad Oslavou | 6.43 | 6.45 | 2 | ||
Kralice nad Oslavou | 6.52 | 6.53 | 1 | ||
Rapotice | 6.59 | 7.00 | 2 | ||
Zastávka u Brna | 7.10 | 7.11 | 4 | ||
Rosice u Brna | 7.14 | 7.14 | |||
Tetčice | 7.17 | 7.18 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci