Sp 1647 | |
Řazení vlaku: 363 + 3xB256 + BDs450 + AB349 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šumperk | 7.51 | 3/4 | |||
Brno hlavní nádraží | 5.14 | III | |||
Vyškov na Moravě | 5.54 | 6.00 | 3 | ||
Ivanovice na Hané | 6.08 | 6.11 | 1 | ||
Nezamyslice | 6.18 | 6.19 | 3 | ||
Prostějov hlavní nádraží | 6.33 | 6.35 | 5 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 6.51 | 6.57 | |||
Červenka | 7.10 | 7.11 | 2 | ||
Mohelnice | 7.19 | 7.20 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě | 7.29 | 7.35 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě zastávka | 7.37 | 7.38 | |||
Postřelmov | 7.41 | 7.42 | 1 | ||
Bludov | 7.44 | 7.45 | 2/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci