Os 16102 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Teplice v Čechách | 7.15 | 1/1 | |||
Lovosice | 6.03 | 4b | |||
Lovosice zastávka | 6.06 | 6.06 | |||
Oparno | 6.13 | 6.13 | |||
Chotiměř | 6.19 | 6.19 | |||
Dobkovičky | 6.24 | 6.24 | |||
Radejčín | 6.31 | 6.31 | |||
Žim | 6.37 | 6.37 | |||
Bořislav | 6.42 | 6.42 | |||
Žalany zastávka | 6.45 | 6.45 | |||
Žalany | 6.47 | 6.47 | |||
Hradiště v Čechách | 6.50 | 6.50 | |||
Úpořiny | 6.54 | 6.58 | 2 | ||
Bystřany v Čechách | 7.02 | 7.02 | |||
Prosetice | 7.04 | 7.04 | |||
Teplice zámecká zahrada | 7.07 | 7.07 | |||
Řetenice | 7.11 | 7.12 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci