Os 15821 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kopidlno | 6.37 | 4 | |||
Dolní Bousov | 5.59 | 5 | |||
Řítonice | 6.07 | 6.07 | |||
Domousnice | 6.10 | 6.10 | |||
Rabakov | 6.14 | 6.14 | |||
Rokytňany | 6.18 | 6.18 | |||
Osenice | 6.21 | 6.21 | |||
Dětenice | 6.23 | 6.23 | |||
Libáň | 6.28 | 6.28 | |||
Ledkov | 6.32 | 6.32 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci