Os 15021 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vysoké Mýto město | 8.54 | 1 | |||
Litomyšl | 8.24 | 1 | |||
Litomyšl zastávka | 8.27 | 8.27 | |||
Litomyšl-Nedošín | 8.31 | 8.31 | |||
Tržek | 8.34 | 8.34 | |||
Řídký | 8.37 | 8.37 | |||
Cerekvice nad Loučnou zastávka | 8.40 | 8.40 | |||
Cerekvice nad Loučnou | 8.43 | 8.44 | 2 | ||
Hrušová | 8.45 | 8.45 | |||
Džbánov | 8.49 | 8.49 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci