Os 15001 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 5.37 | 1A | |||
Litomyšl | 4.40 | 1 | |||
Litomyšl zastávka | 4.43 | 4.43 | |||
Litomyšl-Nedošín | 4.47 | 4.47 | |||
Tržek | 4.50 | 4.50 | |||
Řídký | 4.53 | 4.53 | |||
Cerekvice nad Loučnou zastávka | 4.56 | 4.56 | |||
Cerekvice nad Loučnou | 4.59 | 5.00 | 2 | ||
Hrušová | 5.01 | 5.01 | |||
Džbánov | 5.05 | 5.05 | |||
Vysoké Mýto město | 5.10 | 5.21 | 1 | ||
Vysoké Mýto | 5.24 | 5.25 | 1/2 | ||
Slatina u Vysokého Mýta | 5.30 | 5.30 | |||
Dvořisko | 5.33 | 5.33 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci