R 1400 | |
Řazení vlaku: 754 + 2xBt278 + 3xB256 + BDs450 + AB349 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 19.38 | III | |||
Jeseník | 15.39 | 3 | |||
Lipová Lázně | 15.46 | 15.47 | 2 | ||
Horní Lipová | 15.54 | 15.57 | 3 | ||
Ramzová | 16.08 | 16.09 | |||
Ostružná | 16.13 | 16.14 | 3 | ||
Branná | 16.24 | 16.31 | 3 | ||
Hanušovice | 16.50 | 16.53 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě | 17.19 | 17.31 | 2 | ||
Červenka | 17.46 | 17.47 | 1/4 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 18.00 | 18.07 | |||
Prostějov hlavní nádraží | 18.23 | 18.25 | 5 | ||
Nezamyslice | 18.40 | 18.41 | 3 | ||
Ivanovice na Hané | 18.48 | 18.50 | 1 | ||
Vyškov na Moravě | 18.59 | 19.01 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci