R 1287 | |
Řazení vlaku: 714 + Btx763 + ABfbrdtn795 + Bdtn756 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 8.52 | IV./6 | |||
Rakovník | 7.21 | 4 | |||
Lužná u Rakovníka | 7.33 | 7.34 | 2 | ||
Nové Strašecí | 7.46 | 7.47 | 3 | ||
Stochov | 7.56 | 7.58 | 3 | ||
Kačice | 8.01 | 8.01 | |||
Kladno | 8.12 | 8.15 | 3 | ||
Hostivice | 8.28 | 8.29 | 5 | ||
Praha-Dejvice | 8.42 | 8.42 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci