Os 12835 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 21.15 | 1 | |||
Frýdek-Místek | 20.39 | 1 | |||
Dobrá u Frýdku-Místku | 20.46 | 2 | |||
Dobratice pod Prašivou | 20.51 | ||||
Horní Tošanovice | 20.54 | ||||
Hnojník | 21.00 | 3 | |||
Střítež u Českého Těšína | 21.03 | ||||
Ropice-Zálesí (Ropica-Zalesie) | 21.06 | ||||
Ropice (Ropica) | 21.09 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci