EC 103 „Polonia“ | |
Řazení vlaku: EP09 + 4xBmz61 + 3xBmnouz61 + WRmnouz + Amnouz61 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Villach Hbf | 18.44 | ||||
Warszawa Wschodnia | 6.33 | ||||
Warszawa Centralna | 6.40 | 6.45 | |||
Sosnowiec Główny | 8.59 | 9.00 | |||
Katowice | 9.11 | 9.13 | |||
Zebrzydowice | 10.14 | 10.15 | |||
Bohumín | 10.33 | 10.45 | 2 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 10.52 | 10.54 | |||
Ostrava-Svinov | 11.01 | 11.04 | 4 | ||
Přerov | 11.44 | 11.47 | 1 | ||
Otrokovice | 12.03 | 12.05 | 1/3 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 12.15 | 12.17 | 1/3 | ||
Hodonín | 12.35 | 12.37 | 1/3 | ||
Břeclav | 12.51 | 13.02 | 3 | ||
Wien Simmering | 13.58 | 14.00 | |||
Wien Meidling | 14.23 | 14.30 | |||
Wiener Neustadt Hbf | 14.55 | 14.57 | |||
Bruck/Mur | 16.13 | 16.15 | |||
Leoben Hbf | 16.25 | 16.27 | |||
Knittelfeld | 16.45 | 16.46 | |||
Judenburg [2] | 16.59 | 17.00 | |||
Unzmarkt | 17.13 | 17.14 | |||
Treibach-Althofen | 17.50 | 17.51 | |||
St. Veit a. d. Glan | 18.07 | 18.09 | |||
Klagenfurt Hbf | 18.21 | 18.23 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci