Os 9646 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 0.00 | 18.37 | III./5 | ||
Praha-Holešovice zastávka | 18.41 | 18.41 | |||
Praha-Bubeneč | 0.00 | 18.46 | 3 | ||
Praha-Sedlec | 18.49 | 18.49 | |||
Roztoky u Prahy | 0.00 | 18.53 | 2 | ||
Roztoky-Žalov | 18.57 | 18.57 | |||
Úholičky | 18.59 | 18.59 | |||
Řež | 19.01 | 19.01 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 19.03 | 19.03 | |||
Libčice nad Vltavou | 0.00 | 19.06 | 2 | ||
Dolany nad Vltavou | 19.09 | 19.09 | |||
Kralupy nad Vltavou | 19.13 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci