Os 9371 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 0.00 | 12.45 | I./1 | ||
Praha-Libeň | 12.53 | 12.54 | 3 | ||
Praha-Kyje | 12.59 | 12.59 | |||
Praha-Dolní Počernice | 13.02 | 13.02 | |||
Praha-Běchovice | 13.04 | 13.05 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 13.09 | 13.09 | |||
Úvaly | 13.13 | 13.13 | 1/2 | ||
Tuklaty | 13.16 | 13.16 | |||
Rostoklaty | 13.19 | 13.19 | |||
Český Brod | 13.23 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci