Os 9003 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Vršovice | 0.00 | 7.11 | 2 | ||
Praha-Krč | 7.18 | 7.19 | 2/2 | ||
Praha-Braník | 7.23 | 7.30 | 3 | ||
Praha-Modřany zastávka | 7.33 | 7.33 | |||
Praha-Komořany | 7.38 | 7.38 | |||
Praha-Zbraslav | 7.42 | 7.47 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 7.50 | 7.50 | |||
Vrané nad Vltavou | 7.54 | 7.55 | 2 | ||
Skochovice | 7.57 | 7.57 | |||
Davle | 8.05 | 8.06 | 2 | ||
Petrov-Chlomek | 8.09 | 8.09 | |||
Petrov u Prahy | 8.12 | 8.12 | |||
Luka pod Medníkem | 8.18 | 8.18 | |||
Jílové u Prahy | 8.24 | 8.25 | 2 | ||
Kamenný Přívoz | 8.30 | 8.30 | |||
Prosečnice | 8.32 | 8.32 | |||
Krhanice | 8.36 | 8.36 | |||
Chrást nad Sázavou | 8.40 | 8.40 | |||
Týnec nad Sázavou | 8.43 | 8.44 | 2 | ||
Pecerady | 8.48 | 8.48 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 8.54 | 8.54 | |||
Poříčí nad Sázavou | 8.58 | 8.58 | |||
Čerčany | 9.04 | 0.00 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci