Os 8268 | |
Řazení vlaku: 749 + BDs450 + 2xBdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 0.00 | 18.25 | 2/2 | ||
Chotoviny | 18.32 | 18.33 | 3 | ||
Sudoměřice u Tábora | 18.37 | 18.40 | 3 | ||
Mezno | 18.43 | 18.43 | |||
Střezimíř | 18.47 | 18.48 | 3 | ||
Červený Újezd u Votic zastávka | 18.51 | 18.51 | |||
Ješetice | 18.53 | 18.54 | 3 | ||
Heřmaničky | 18.58 | 18.58 | 2 | ||
Votice | 19.04 | 19.05 | 3 | ||
Olbramovice | 19.08 | 19.09 | 3 | ||
Tomice | 19.13 | 19.15 | 2 | ||
Bystřice u Benešova | 19.19 | 19.20 | 3 | ||
Benešov u Prahy | 19.25 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci