Vlak 8219 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 0.00 | 16.14 | |||
Tábor-Čápův Dvůr | 16.18 | 16.18 | |||
Sezimovo Ústí | 16.20 | 16.21 | |||
Planá nad Lužnicí | 16.23 | 16.24 | 2/2 | ||
Doubí u Tábora | 16.27 | 16.28 | |||
Roudná | 16.31 | 16.32 | 2 | ||
Soběslav | 16.37 | 16.40 | 2 | ||
Řípec-Dráchov | 16.43 | 16.43 | |||
Veselí nad Lužnicí | 16.47 | 16.49 | 4 | ||
Veselí nad Lužnicí zastávka | 16.52 | 16.53 | |||
Horusice | 16.55 | 16.57 | 1 | ||
Dynín | 17.00 | 17.01 | 3 | ||
Neplachov | 17.04 | 17.05 | |||
Ševětín | 17.08 | 17.10 | 2 | ||
Chotýčany | 17.14 | 17.20 | 4 | ||
Hluboká nad Vltavou-Zámostí | 17.27 | 17.29 | 2 | ||
Hosín | 17.32 | 17.32 | |||
Hrdějovice | 17.34 | 17.35 | |||
České Budějovice severní zastávka | 17.38 | 17.39 | |||
České Budějovice | 17.43 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci