Os 7928 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Březnice | 0.00 | 8.20 | 1/3 | ||
Dobrá Voda u Březnice | 8.23 | 8.23 | |||
Myslín | 8.26 | 8.26 | |||
Mirovice | 8.29 | 8.32 | 3 | ||
Horní Nerestce | 8.35 | 8.35 | |||
Čimelice | 8.39 | 8.39 | 1 | ||
Smetanova Lhota | 8.42 | 8.42 | |||
Dolní Ostrovec | 8.47 | 8.47 | |||
Vráž u Písku | 8.50 | 8.51 | 2 | ||
Čížová | 8.57 | 8.58 | 2 | ||
Písek zastávka | 9.05 | 9.05 | |||
Písek | 9.07 | 9.08 | 4 | ||
Putim | 9.13 | 9.13 | 3 | ||
Heřmaň | 9.16 | 9.16 | |||
Protivín | 9.23 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci