Os 7907 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Protivín | 0.00 | 12.35 | 3 | ||
Heřmaň | 12.40 | 12.40 | |||
Putim | 12.43 | 12.43 | 3 | ||
Písek | 12.48 | 12.49 | 4 | ||
Písek zastávka | 12.51 | 12.51 | |||
Čížová | 12.58 | 12.58 | 2 | ||
Vráž u Písku | 13.05 | 13.05 | 1 | ||
Dolní Ostrovec | 13.09 | 13.09 | |||
Smetanova Lhota | 13.13 | 13.13 | |||
Čimelice | 13.16 | 13.17 | 2 | ||
Horní Nerestce | 13.21 | 13.21 | |||
Mirovice | 13.24 | 13.26 | 2 | ||
Myslín | 13.29 | 13.29 | |||
Dobrá Voda u Březnice | 13.32 | 13.32 | |||
Březnice | 13.36 | 13.44 | 1/3 | ||
Tochovice | 13.49 | 13.50 | 2 | ||
Ostrov u Tochovic | 13.54 | 13.54 | |||
Milín | 13.58 | 13.59 | 2 | ||
Příbram | 14.06 | 14.11 | 2 | ||
Bratkovice | 14.17 | 14.18 | 1 | ||
Jince | 14.24 | 14.25 | 3 | ||
Rejkovice | 14.29 | 14.29 | |||
Lochovice | 14.35 | 14.38 | 2 | ||
Libomyšl | 14.41 | 14.42 | |||
Zdice | 14.47 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci