Os 7731 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 0.00 | 12.21 | 1 | ||
Beroun-Závodí | 12.23 | 12.24 | 2 | ||
Hýskov | 12.29 | 12.29 | 2 | ||
Nižbor | 12.34 | 12.34 | 2 | ||
Žloukovice | 12.39 | 12.39 | |||
Račice nad Berounkou | 12.43 | 12.43 | |||
Zbečno | 12.46 | 12.47 | 2 | ||
Újezd nad Zbečnem | 12.50 | 12.50 | |||
Roztoky u Křivoklátu | 12.56 | 13.06 | 2 | ||
Křivoklát | 13.09 | 13.09 | |||
Městečko u Křivoklátu | 13.12 | 13.12 | 2 | ||
Pustověty | 13.17 | 13.17 | |||
Lašovice | 13.20 | 13.21 | 2 | ||
Chlum u Rakovníka | 13.24 | 13.24 | |||
Rakovník | 13.30 | 13.35 | 4 | ||
Rakovník západ | 13.38 | 0.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci