Os 7729 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 0.00 | 10.21 | 1 | ||
Beroun-Závodí | 10.23 | 10.24 | 2 | ||
Hýskov | 10.29 | 10.29 | 2 | ||
Nižbor | 10.34 | 10.34 | 2 | ||
Žloukovice | 10.39 | 10.39 | |||
Račice nad Berounkou | 10.43 | 10.43 | |||
Zbečno | 10.46 | 10.47 | 2 | ||
Újezd nad Zbečnem | 10.50 | 10.50 | |||
Roztoky u Křivoklátu | 10.56 | 11.06 | 2 | ||
Křivoklát | 11.09 | 11.09 | |||
Městečko u Křivoklátu | 11.12 | 11.12 | 2 | ||
Pustověty | 11.17 | 11.17 | |||
Lašovice | 11.20 | 11.21 | 2 | ||
Chlum u Rakovníka | 11.24 | 11.24 | |||
Rakovník | 11.30 | 0.00 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci