Os 7633 | |
Řazení vlaku: 842 + Btn755 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žihle | 0.00 | 4.38 | 2 | ||
Potvorov | 4.42 | 4.43 | |||
Mladotice | 4.49 | 4.50 | 3 | ||
Mladotice zastávka | 4.52 | 4.53 | |||
Horní Hradiště | 4.57 | 4.57 | |||
Plasy | 5.00 | 5.01 | 2 | ||
Kaznějov | 5.08 | 5.09 | 2 | ||
Obora u Kaznějova | 5.14 | 5.15 | |||
Horní Bříza | 5.19 | 5.22 | 1 | ||
Horní Bříza zastávka | 5.26 | 5.27 | |||
Třemošná u Plzně | 5.32 | 5.33 | 2 | ||
Plzeň-Orlík | 5.35 | 5.36 | |||
Plzeň-Bolevec | 5.39 | 5.39 | |||
Plzeň-Bílá Hora | 5.43 | 5.43 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 5.49 | 0.00 | 1v |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci