Os 7632 | |
Řazení vlaku: 842 + 2xBtx763 + 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 0.00 | 8.05 | 2v | ||
Plzeň-Bílá Hora | 8.10 | 8.11 | |||
Plzeň-Bolevec | 8.14 | 8.15 | |||
Plzeň-Orlík | 8.18 | 8.18 | |||
Třemošná u Plzně | 8.21 | 8.22 | 2 | ||
Horní Bříza zastávka | 8.27 | 8.28 | |||
Horní Bříza | 8.32 | 8.33 | 2 | ||
Obora u Kaznějova | 8.38 | 8.38 | |||
Kaznějov | 8.44 | 8.45 | 3 | ||
Plasy | 8.51 | 8.52 | 2 | ||
Horní Hradiště | 8.55 | 8.55 | |||
Mladotice zastávka | 8.59 | 9.00 | |||
Mladotice | 9.03 | 9.10 | 3 | ||
Potvorov | 9.15 | 9.16 | |||
Žihle | 9.21 | 9.22 | 2 | ||
Pastuchovice | 9.27 | 9.27 | |||
Blatno u Jesenice | 9.32 | 9.33 | 4 | ||
Stebno | 9.37 | 9.37 | |||
Petrohrad | 9.40 | 9.41 | 2 | ||
Kryry | 9.46 | 9.47 | 2 | ||
Vroutek | 9.53 | 9.53 | 3 | ||
Podbořany | 10.02 | 0.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci