Os 7441 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nýřany | 0.00 | 9.33 | 2 | ||
Tlučná | 9.37 | 9.37 | |||
Vejprnice | 9.40 | 9.42 | 4 | ||
Plzeň-Skvrňany | 9.48 | 9.48 | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 9.50 | 9.52 | 1 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 9.55 | 0.00 | 3z |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci