Os 7428 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 0.00 | 21.10 | 4z | ||
Plzeň-Jižní Předměstí | 21.12 | 21.14 | 1 | ||
Plzeň-Skvrňany | 21.16 | 21.17 | |||
Vejprnice | 21.22 | 21.23 | 3 | ||
Tlučná | 21.26 | 21.27 | |||
Nýřany | 21.30 | 21.31 | 2 | ||
Zbůch | 21.35 | 21.36 | |||
Chotěšov u Stoda | 21.40 | 21.40 | |||
Stod | 21.44 | 21.45 | 3 | ||
Hradec u Stoda | 21.48 | 21.49 | |||
Holýšov | 21.54 | 21.55 | 3 | ||
Dolní Kamenice | 21.58 | 21.58 | |||
Staňkov | 22.03 | 22.04 | 3 | ||
Osvračín | 22.08 | 22.09 | |||
Blížejov | 22.13 | 22.14 | 3 | ||
Milavče | 22.19 | 22.19 | |||
Domažlice | 22.27 | 0.00 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci