Os 7421 | |
Řazení vlaku: 754_058 + BDs450 + Bt283 + 3xBt278 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 0.00 | 16.40 | 5 | ||
Milavče | 16.47 | 16.47 | |||
Blížejov | 16.52 | 16.53 | 3 | ||
Osvračín | 16.57 | 16.57 | |||
Staňkov | 17.02 | 17.03 | 2 | ||
Dolní Kamenice | 17.07 | 17.08 | |||
Holýšov | 17.10 | 17.11 | 3 | ||
Hradec u Stoda | 17.15 | 17.16 | |||
Stod | 17.19 | 17.19 | 3 | ||
Chotěšov u Stoda | 17.23 | 17.24 | |||
Zbůch | 17.27 | 17.28 | |||
Nýřany | 17.32 | 17.33 | 3 | ||
Tlučná | 17.37 | 17.37 | |||
Vejprnice | 17.41 | 17.42 | 3 | ||
Plzeň-Skvrňany | 17.47 | 17.48 | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 17.50 | 17.52 | 2 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 17.55 | 0.00 | 1z |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci