R 717 | |
Řazení vlaku: 163 + AB349 + BDs450 + 2xBdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem západ | 0.00 | 10.41 | 4 | ||
Ústí nad Labem-Střekov | 10.45 | 10.46 | 2 | ||
Litoměřice město | 11.04 | 11.05 | |||
Štětí | 11.22 | 11.22 | 4 | ||
Mělník | 11.32 | 11.34 | 2 | ||
Všetaty | 11.41 | 11.43 | 2/2 | ||
Stará Boleslav | 11.52 | 11.53 | 2 | ||
Lysá nad Labem | 12.01 | 12.03 | 2 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 12.14 | 12.17 | 1 | ||
Poděbrady | 12.22 | 12.24 | 1/2 | ||
Velký Osek | 12.30 | 12.31 | 3 | ||
Kolín | 12.38 | 0.00 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci