Os 7074 | |
Řazení vlaku: 363 + Bdt279 + Bt283 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 0.00 | 12.12 | 4 | ||
Jirkov zastávka | 12.24 | 12.25 | |||
Odb Chomutov město | 12.28 | 12.29 | |||
Chomutov | 12.32 | 12.34 | 4 | ||
Málkov | 12.40 | 12.40 | |||
Kadaň-Prunéřov | 12.45 | 12.46 | 2 | ||
Klášterec nad Ohří | 12.51 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci