Vlak 6751 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domoušice | 0.00 | 5.43 | 3 | ||
Solopysky | 5.49 | 5.49 | |||
Konětopy | 5.53 | 5.53 | |||
Hřivice | 5.57 | 5.57 | 3 | ||
Touchovice u Loun | 6.00 | 6.00 | |||
Opočno u Loun | 6.02 | 6.02 | |||
Jimlín | 6.05 | 6.05 | |||
Louny město | 6.10 | 6.10 | |||
Louny střed | 6.12 | 6.12 | |||
Louny | 6.14 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci