Os 6616 | |
Řazení vlaku: 843 + Btn755 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 0.00 | 20.38 | 3 | ||
Liberec-Horní Růžodol | 20.43 | 20.44 | 3 | ||
Ostašov | 20.46 | 20.46 | |||
Karlov pod Ještědem | 20.49 | 20.53 | 1 | ||
Kryštofovo Údolí | 20.57 | 20.57 | |||
Novina | 20.59 | 21.00 | |||
Křižany | 21.03 | 21.15 | 1 | ||
Zdislava | 21.19 | 21.19 | |||
Rynoltice | 21.25 | 21.25 | 2 | ||
Lvová | 21.29 | 21.29 | |||
Jablonné v Podještědí | 21.33 | 21.33 | 2 | ||
Velký Valtinov | 21.37 | 21.37 | |||
Brniště | 21.41 | 21.41 | 2 | ||
Velký Grunov | 21.44 | 21.44 | |||
Pertoltice pod Ralskem | 21.46 | 21.46 | |||
Mimoň | 21.49 | 21.50 | 3 | ||
Zákupy-Božíkov | 21.57 | 21.57 | |||
Zákupy | 21.59 | 21.59 | 2 | ||
Vlčí Důl-Dobranov | 22.02 | 22.02 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 22.08 | 22.30 | 1/3 | ||
Česká Lípa-Holý vrch | 22.32 | 22.32 | |||
Stružnice | 22.39 | 22.39 | 2 | ||
Horní Police | 22.43 | 22.44 | 2 | ||
Žandov | 22.46 | 22.46 | |||
Starý Šachov | 22.49 | 22.49 | |||
Františkov nad Ploučnicí | 22.53 | 22.54 | 2 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 22.58 | 22.59 | 3 | ||
Malá Veleň | 23.02 | 23.03 | |||
Březiny u Děčína | 23.07 | 23.07 | |||
Děčín východ | 23.11 | 23.12 | 3 hor. | ||
Děčín hlavní nádraží | 23.16 | 0.00 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci