Os 6609 | |
Řazení vlaku: 714 + Btn755 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 0.00 | 13.39 | 1/3 | ||
Vlčí Důl-Dobranov | 13.45 | 13.45 | |||
Zákupy | 13.48 | 13.49 | 2 | ||
Zákupy-Božíkov | 13.51 | 13.51 | |||
Mimoň | 13.58 | 14.02 | 2 | ||
Pertoltice pod Ralskem | 14.05 | 14.05 | |||
Velký Grunov | 14.08 | 14.08 | |||
Brniště | 14.11 | 14.11 | 2 | ||
Velký Valtinov | 14.15 | 14.15 | |||
Jablonné v Podještědí | 14.19 | 14.21 | 2 | ||
Lvová | 14.24 | 14.24 | |||
Rynoltice | 14.28 | 14.29 | 2 | ||
Zdislava | 14.35 | 14.35 | |||
Křižany | 14.40 | 14.48 | 1 | ||
Novina | 14.51 | 14.51 | |||
Kryštofovo Údolí | 14.53 | 14.53 | |||
Karlov pod Ještědem | 14.58 | 15.00 | 2 | ||
Ostašov | 15.04 | 15.04 | |||
Liberec-Horní Růžodol | 15.06 | 15.07 | 3 | ||
Liberec | 15.13 | 0.00 | 3a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci