Os 6106 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 0.00 | 10.34 | 2/2 | ||
Zahrádky u České Lípy | 10.42 | 10.42 | |||
Stvolínky | 10.51 | 10.51 | |||
Kravaře v Čechách | 10.56 | 10.56 | |||
Blíževedly | 11.00 | 11.01 | 1 | ||
Dubičná | 11.06 | 11.06 | |||
Úštěk | 11.11 | 11.12 | 3 | ||
Liběšice | 11.19 | 11.20 | 2 | ||
Horní Řepčice | 11.23 | 11.23 | |||
Ploskovice | 11.29 | 11.29 | |||
Trnovany u Litoměřic | 11.33 | 11.33 | |||
Litoměřice horní nádraží | 11.38 | 11.40 | 2 | ||
Litoměřice Cihelna | 11.42 | 11.42 | |||
Žalhostice | 11.45 | 11.46 | 2 | ||
Lovosice | 11.53 | 12.01 | 3 | ||
Sulejovice | 12.04 | 12.04 | |||
Čížkovice | 12.07 | 12.09 | 3 | ||
Úpohlavy | 12.13 | 12.13 | |||
Chotěšov pod Hazmburkem | 12.18 | 12.18 | |||
Slatina pod Hazmburkem | 12.21 | 12.21 | |||
Libochovice | 12.25 | 12.28 | 4 | ||
Libochovice město | 12.33 | 12.41 | |||
Dubany | 12.44 | 12.44 | |||
Křesín | 12.48 | 12.48 | |||
Koštice nad Ohří | 12.51 | 12.56 | 3 | ||
Pátek | 13.02 | 13.02 | |||
Radonice nad Ohří | 13.05 | 13.05 | |||
Slavětín nad Ohří | 13.09 | 13.09 | |||
Veltěže | 13.13 | 13.13 | |||
Louny | 13.20 | 13.28 | 5 | ||
Louny střed | 13.31 | 13.31 | |||
Louny město | 13.32 | 13.32 | |||
Březno u Postoloprt | 13.39 | 13.40 | 2 | ||
Postoloprty | 13.45 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci