Os 6017 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Svor | 0.00 | 19.42 | 4 | ||
Nový Bor | 19.48 | 19.57 | 2 | ||
Skalice u České Lípy | 20.01 | 20.01 | 2 | ||
Česká Lípa střelnice | 20.07 | 20.08 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 20.11 | 20.45 | 1/2 | ||
Srní u České Lípy | 20.51 | 20.51 | 3 | ||
Jestřebí | 20.55 | 20.55 | 2 | ||
Staré Splavy | 20.59 | 21.00 | |||
Doksy | 21.02 | 21.03 | 2 | ||
Okna | 21.09 | 21.14 | 2 | ||
Bezděz | 21.19 | 21.20 | 2 | ||
Bělá pod Bezdězem město | 21.24 | 21.24 | |||
Bělá pod Bezdězem | 21.28 | 21.29 | 2 | ||
Bělá pod Bezdězem zastávka | 21.32 | 21.32 | |||
Malá Bělá | 21.37 | 21.37 | |||
Bakov nad Jizerou | 21.40 | 21.41 | 3 | ||
Mladá Boleslav-Debř | 21.45 | 21.46 | 2 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 21.52 | 22.12 | 3 | ||
Nepřevázka | 22.19 | 22.19 | |||
Dobrovice | 22.22 | 22.23 | 2 | ||
Voděrady | 22.26 | 22.26 | |||
Luštěnice-Újezd | 22.29 | 22.29 | 2 | ||
Čachovice | 22.35 | 22.35 | 3 | ||
Všejany | 22.38 | 22.38 | |||
Veleliby | 22.44 | 22.45 | 5 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 22.49 | 23.01 | 3 | ||
Velké Zboží | 23.06 | 23.06 | |||
Poděbrady | 23.09 | 23.10 | 1/2 | ||
Libice nad Cidlinou | 23.15 | 23.15 | 3 | ||
Velký Osek | 23.18 | 23.19 | 3 | ||
Veltruby | 23.22 | 23.22 | |||
Kolín-Zálabí | 23.26 | 23.26 | |||
Kolín | 23.29 | 0.00 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci