Os 5043 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Litomyšl | 0.00 | 6.41 | 1 | ||
Litomyšl zastávka | 6.45 | 6.45 | |||
Litomyšl-Nedošín | 6.48 | 6.48 | |||
Tržek | 6.52 | 6.52 | |||
Řídký | 6.54 | 6.54 | |||
Cerekvice nad Loučnou zastávka | 6.58 | 6.58 | |||
Cerekvice nad Loučnou | 7.01 | 7.02 | 2 | ||
Hrušová | 7.04 | 7.04 | |||
Džbánov | 7.07 | 7.07 | |||
Vysoké Mýto město | 7.12 | 7.14 | 1 | ||
Vysoké Mýto | 7.17 | 7.19 | 1/2 | ||
Slatina u Vysokého Mýta | 7.24 | 7.24 | |||
Dvořisko | 7.28 | 7.28 | |||
Choceň | 7.31 | 7.44 | 1 | ||
Brandýs nad Orlicí | 7.48 | 7.49 | 2 | ||
Ústí nad Orlicí | 7.58 | 7.59 | pražské/3 | ||
Ústí nad Orlicí město | 8.01 | 8.01 | |||
Dlouhá Třebová | 8.05 | 8.05 | 2 | ||
Česká Třebová | 8.12 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci