Os 4957 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tišnov | 0.00 | 19.11 | 3/1 | ||
Hradčany | 19.13 | 19.14 | |||
Čebín | 19.16 | 19.17 | |||
Kuřim | 19.22 | 19.23 | 2/1 | ||
Česká | 19.26 | 19.26 | |||
Brno-Řečkovice | 19.30 | 19.31 | |||
Brno-Královo Pole | 19.33 | 19.34 | 2/1 | ||
Brno-Lesná | 19.36 | 19.37 | |||
Brno-Židenice | 19.42 | 19.43 | |||
Brno hlavní nádraží | 19.47 | 19.50 | I | ||
Modřice | 19.58 | 19.59 | 2 | ||
Popovice u Rajhradu | 20.02 | 20.02 | |||
Rajhrad | 20.04 | 20.05 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 20.08 | 20.09 | |||
Hrušovany u Brna | 20.11 | 20.12 | 2 | ||
Žabčice | 20.15 | 20.15 | |||
Vranovice | 20.20 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci