Os 4941 | |
Řazení vlaku: 263 + 3xBdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tišnov | 0.00 | 14.09 | 3/1 | ||
Hradčany | 14.11 | 14.12 | |||
Čebín | 14.14 | 14.15 | |||
Kuřim | 14.20 | 14.21 | 2/1 | ||
Česká | 14.24 | 14.25 | |||
Brno-Řečkovice | 14.29 | 14.29 | |||
Brno-Královo Pole | 14.32 | 14.33 | 2/1 | ||
Brno-Lesná | 14.35 | 14.36 | |||
Brno-Židenice | 14.42 | 14.43 | |||
Brno hlavní nádraží | 14.47 | 14.50 | I | ||
Modřice | 14.58 | 14.59 | 2 | ||
Popovice u Rajhradu | 15.02 | 15.02 | |||
Rajhrad | 15.04 | 15.05 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 15.08 | 15.09 | |||
Hrušovany u Brna | 15.11 | 15.12 | 2 | ||
Žabčice | 15.15 | 15.15 | |||
Vranovice | 15.20 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy