Os 4904 | |
Řazení vlaku: 242 + Ds952 + Bdmtee275 + 4xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zaječí | 0.00 | 5.01 | 2 | ||
Šakvice | 5.06 | 5.07 | 1/3 | ||
Popice | 5.10 | 5.10 | |||
Pouzdřany | 5.13 | 5.14 | |||
Vranovice | 5.17 | 5.21 | 1/2 | ||
Žabčice | 5.25 | 5.26 | |||
Hrušovany u Brna | 5.28 | 5.29 | 1/4 | ||
Vojkovice nad Svratkou | 5.32 | 5.32 | |||
Rajhrad | 5.35 | 5.36 | |||
Popovice u Rajhradu | 5.39 | 5.39 | |||
Modřice | 5.42 | 5.43 | 1/3 | ||
Brno-Horní Heršpice | 5.47 | 5.48 | 8 | ||
Brno hlavní nádraží | 5.52 | 5.57 | II | ||
Brno-Židenice | 6.00 | 6.01 | |||
Brno-Lesná | 6.06 | 6.07 | |||
Brno-Královo Pole | 6.09 | 6.10 | 3/2 | ||
Brno-Řečkovice | 6.12 | 6.13 | |||
Česká | 6.17 | 6.17 | |||
Kuřim | 6.20 | 6.21 | 3/2 | ||
Čebín | 6.27 | 6.27 | |||
Hradčany | 6.30 | 6.30 | |||
Tišnov | 6.33 | 6.35 | 2/2 | ||
Dolní Loučky | 6.40 | 6.40 | |||
Řikonín | 6.43 | 6.44 | 1/2 | ||
Níhov | 6.48 | 6.48 | |||
Vlkov u Tišnova | 6.53 | 6.53 | 2/2 | ||
Osová Bítýška | 6.56 | 6.57 | |||
Ořechov | 7.00 | 7.00 | |||
Křižanov | 7.05 | 7.06 | 2 | ||
Sklené nad Oslavou | 7.11 | 7.12 | 1/2 | ||
Laštovičky | 7.16 | 7.16 | |||
Ostrov nad Oslavou | 7.20 | 7.20 | 2/2 | ||
Žďár nad Sázavou | 7.28 | 0.00 | 2/4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci