Os 4854 | |
Řazení vlaku: Bfbrdtn794 + 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 0.00 | 20.39 | V | ||
Brno-Horní Heršpice | 20.43 | 20.44 | 6 | ||
Střelice dolní | 20.51 | 20.52 | |||
Střelice | 20.54 | 20.56 | 1 | ||
Omice | 21.00 | 21.00 | |||
Tetčice | 21.03 | 21.04 | 3 | ||
Rosice u Brna | 21.06 | 21.07 | |||
Zastávka u Brna | 21.10 | 21.11 | 4 | ||
Vysoké Popovice | 21.18 | 21.18 | |||
Rapotice | 21.23 | 21.26 | 3 | ||
Kralice nad Oslavou | 21.32 | 21.32 | 2 | ||
Náměšť nad Oslavou | 21.39 | 21.40 | 1 | ||
Studenec | 21.48 | 21.48 | 1 | ||
Vladislav zastávka | 21.56 | 21.56 | |||
Třebíč | 22.05 | 22.21 | 1 | ||
Třebíč-Borovina | 22.24 | 22.25 | |||
Krahulov | 22.29 | 22.30 | 3 | ||
Okříšky | 22.37 | 0.00 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci