Os 4781 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 0.00 | 19.14 | 4 | ||
Semanín | 19.20 | 19.20 | |||
Opatov | 19.24 | 19.24 | 4 | ||
Opatovec | 19.27 | 19.27 | |||
Svitavy | 19.31 | 19.32 | 2/3 | ||
Svitavy-Lány | 19.35 | 19.35 | |||
Hradec nad Svitavou | 19.38 | 19.38 | |||
Březová nad Svitavou-Dlouhá | 19.44 | 19.44 | |||
Březová nad Svitavou | 19.47 | 19.48 | 3 | ||
Moravská Chrastová | 19.49 | 19.49 | |||
Rozhraní | 19.52 | 19.52 | |||
Letovice | 19.58 | 0.00 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci