Os 4774 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letovice | 0.00 | 14.02 | 3 | ||
Rozhraní | 14.07 | 14.07 | |||
Moravská Chrastová | 14.10 | 14.10 | |||
Březová nad Svitavou | 14.12 | 14.12 | 2 | ||
Březová nad Svitavou-Dlouhá | 14.15 | 14.15 | |||
Hradec nad Svitavou | 14.22 | 14.22 | |||
Svitavy-Lány | 14.26 | 14.26 | |||
Svitavy | 14.29 | 14.35 | 3 | ||
Opatovec | 14.39 | 14.39 | |||
Opatov | 14.42 | 14.43 | 3 | ||
Semanín | 14.47 | 14.47 | |||
Česká Třebová | 14.54 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci