Os 4767 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 0.00 | 11.14 | 4 | ||
Semanín | 11.19 | 11.19 | |||
Opatov | 11.23 | 11.24 | 4 | ||
Opatovec | 11.27 | 11.27 | |||
Svitavy | 11.31 | 11.32 | 2/3 | ||
Svitavy-Lány | 11.35 | 11.35 | |||
Hradec nad Svitavou | 11.39 | 11.39 | |||
Březová nad Svitavou-Dlouhá | 11.45 | 11.45 | |||
Březová nad Svitavou | 11.48 | 11.49 | 3 | ||
Moravská Chrastová | 11.50 | 11.50 | |||
Rozhraní | 11.53 | 11.53 | |||
Letovice | 11.59 | 0.00 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci