Os 4757 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Skalice nad Svitavou | 0.00 | 18.45 | 1/3 | ||
Rájec-Jestřebí | 18.51 | 18.52 | 2 | ||
Blansko město | 18.55 | 18.56 | |||
Blansko | 18.58 | 19.03 | 2 | ||
Adamov zastávka | 19.09 | 19.10 | |||
Adamov | 19.11 | 19.12 | 4 | ||
Babice nad Svitavou | 19.15 | 19.16 | |||
Bílovice nad Svitavou | 19.20 | 19.21 | |||
Brno-Židenice | 19.27 | 19.28 | |||
Brno hlavní nádraží | 19.31 | 0.00 | II |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci