Os 4748 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdmtee275 + 4xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Křenovice horní nádraží | 0.00 | 13.54 | 2 | ||
Zbýšov | 13.56 | 13.57 | |||
Hostěrádky-Rešov | 13.59 | 14.00 | |||
Újezd u Brna | 14.03 | 14.03 | |||
Sokolnice-Telnice | 14.05 | 14.06 | 3 | ||
Brno-Chrlice | 14.12 | 14.17 | 1 | ||
Brno hlavní nádraží | 14.26 | 14.30 | II | ||
Brno-Židenice | 14.33 | 14.34 | |||
Bílovice nad Svitavou | 14.40 | 14.40 | |||
Babice nad Svitavou | 14.44 | 14.45 | |||
Adamov | 14.48 | 14.48 | 3 | ||
Adamov zastávka | 14.50 | 14.51 | |||
Blansko | 14.57 | 14.58 | 1/2 | ||
Blansko město | 14.59 | 15.00 | |||
Dolní Lhota | 15.03 | 15.03 | |||
Rájec-Jestřebí | 15.06 | 15.07 | 1 | ||
Doubravice nad Svitavou | 15.10 | 15.11 | |||
Skalice nad Svitavou | 15.15 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci