Os 4729 | |
Řazení vlaku: 242 + 4xBdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letovice | 0.00 | 17.02 | 4 | ||
Letovice zastávka | 17.04 | 17.05 | |||
Zboněk | 17.07 | 17.07 | |||
Svitávka | 17.10 | 17.10 | |||
Skalice nad Svitavou | 17.13 | 17.14 | 1/3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 17.18 | 17.19 | |||
Rájec-Jestřebí | 17.22 | 17.23 | 2 | ||
Dolní Lhota | 17.25 | 17.26 | |||
Blansko město | 17.28 | 17.30 | |||
Blansko | 17.31 | 17.33 | 2 | ||
Adamov zastávka | 17.39 | 17.40 | |||
Adamov | 17.41 | 17.42 | 4 | ||
Babice nad Svitavou | 17.45 | 17.46 | |||
Bílovice nad Svitavou | 17.50 | 17.51 | |||
Brno-Židenice | 17.57 | 17.58 | |||
Brno hlavní nádraží | 18.02 | 18.06 | II | ||
Brno-Chrlice | 18.15 | 18.16 | 2 | ||
Sokolnice-Telnice | 18.22 | 18.26 | 3 | ||
Újezd u Brna | 18.27 | 18.28 | |||
Hostěrádky-Rešov | 18.31 | 18.31 | |||
Zbýšov | 18.34 | 18.34 | |||
Křenovice horní nádraží | 18.37 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci