Os 4720 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 0.00 | 14.00 | II | ||
Brno-Židenice | 14.03 | 14.04 | |||
Bílovice nad Svitavou | 14.10 | 14.10 | |||
Babice nad Svitavou | 14.14 | 14.15 | |||
Adamov | 14.18 | 14.18 | 3 | ||
Adamov zastávka | 14.20 | 14.21 | |||
Blansko | 14.26 | 14.27 | 1/2 | ||
Blansko město | 14.29 | 14.30 | |||
Dolní Lhota | 14.33 | 14.33 | |||
Rájec-Jestřebí | 14.36 | 14.37 | 3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 14.40 | 14.40 | |||
Skalice nad Svitavou | 14.45 | 14.46 | 2 | ||
Svitávka | 14.48 | 14.49 | |||
Zboněk | 14.52 | 14.52 | |||
Letovice zastávka | 14.54 | 14.55 | |||
Letovice | 14.58 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci