Os 4704 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Sokolnice-Telnice | 0.00 | 5.36 | 2 | ||
Brno-Chrlice | 5.42 | 5.47 | 1 | ||
Brno hlavní nádraží | 5.56 | 6.00 | II | ||
Brno-Židenice | 6.03 | 6.04 | |||
Bílovice nad Svitavou | 6.10 | 6.10 | |||
Babice nad Svitavou | 6.14 | 6.15 | |||
Adamov | 6.18 | 6.18 | 3 | ||
Adamov zastávka | 6.20 | 6.21 | |||
Blansko | 6.26 | 6.27 | 1/2 | ||
Blansko město | 6.29 | 6.30 | |||
Dolní Lhota | 6.33 | 6.33 | |||
Rájec-Jestřebí | 6.36 | 6.37 | 3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 6.40 | 6.40 | |||
Skalice nad Svitavou | 6.45 | 6.46 | 2 | ||
Svitávka | 6.48 | 6.49 | |||
Zboněk | 6.52 | 6.52 | |||
Letovice zastávka | 6.54 | 6.55 | |||
Letovice | 6.58 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci