Os 4600 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdmtee275 + 4xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 0.00 | 13.42 | 1 | ||
Ladná | 13.49 | 13.49 | |||
Podivín | 13.52 | 13.53 | 2 | ||
Rakvice | 13.57 | 13.57 | |||
Zaječí | 14.00 | 14.01 | 2 | ||
Šakvice | 14.06 | 14.07 | 1/3 | ||
Popice | 14.10 | 14.10 | |||
Pouzdřany | 14.13 | 14.14 | |||
Vranovice | 14.17 | 14.18 | 1/2 | ||
Žabčice | 14.22 | 14.22 | |||
Hrušovany u Brna | 14.25 | 14.29 | 1/3 | ||
Vojkovice nad Svratkou | 14.32 | 14.33 | |||
Rajhrad | 14.36 | 14.37 | |||
Popovice u Rajhradu | 14.39 | 14.40 | |||
Modřice | 14.43 | 14.44 | 1/3 | ||
Brno-Horní Heršpice | 14.47 | 14.48 | 8 | ||
Brno hlavní nádraží | 14.52 | 14.57 | II | ||
Brno-Židenice | 15.00 | 15.01 | |||
Brno-Lesná | 15.06 | 15.07 | |||
Brno-Královo Pole | 15.09 | 15.10 | 3/2 | ||
Brno-Řečkovice | 15.12 | 15.13 | |||
Česká | 15.17 | 15.17 | |||
Kuřim | 15.20 | 15.21 | 3/2 | ||
Čebín | 15.27 | 15.27 | |||
Hradčany | 15.30 | 15.30 | |||
Tišnov | 15.33 | 15.35 | 2/2 | ||
Dolní Loučky | 15.40 | 15.40 | |||
Řikonín | 15.43 | 15.44 | 1/2 | ||
Níhov | 15.48 | 15.48 | |||
Vlkov u Tišnova | 15.53 | 15.53 | 2/2 | ||
Osová Bítýška | 15.56 | 15.57 | |||
Ořechov | 16.00 | 16.00 | |||
Křižanov | 16.05 | 16.06 | 2 | ||
Sklené nad Oslavou | 16.11 | 16.12 | 1/2 | ||
Laštovičky | 16.16 | 16.16 | |||
Ostrov nad Oslavou | 16.20 | 16.20 | 2/2 | ||
Žďár nad Sázavou | 16.28 | 0.00 | 2/4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci